آناتومی و وظایف آلت تناسلی مردان به بیان ساده

کاندوم اظطراری

الت تناسلی مرد و محافظت از آن با خرید کاندوم

عملکرد آلت تناسلی مرد،تأمین وسیله ادرار و عملکرد جنسی است. آلت تناسلی مرد حاوی مجرای ادرار آلت تناسلی است که لوله ای است که ادرار و منی را از انتهای آلت تناسلی منتقل می کند. علاوه بر این ، آلت تناسلی مرد با پر شدن از خون در هنگام نعوظ برای ایجاد رابطه جنسی نفوذی عمل می کند. این بخش بر عملکرد آلت تناسلی مرد در رابطه با نعوظ تمرکز خواهد کرد. ( دقت کنید حتما برای آسیب نرسیدن به آلت تناسلی در برقراری رابطه جنسی از خرید انواع کاندوم استفاده نمایید و در این مورد می توانید برای خرید کاندوم به سایت و اپلیکیشن بوبوریم مراجعه کنید.)

در زیر پوست ، بافت بسیار نازکی وجود دارد که خون رسانی به پوست را فراهم می کند. دقیقاً در زیر آن ، به ویژه به بالای آلت تناسلی ، عروق و رگ ها و اعصاب مهمی وجود دارند که جریان خون را در سر آلت تناسلی و حساسیت ایجاد می کنند. این بسته نرم افزاری عصبی عروقی نامیده می شود. در امتداد پایین آلت تناسلی مرد ، در زیر پوست ، مجرای ادرار آلت تناسلی مرد قرار دارد.

وقتی به این ساختارهای عصبی عروقی عمیق می شویم ، یک ساختار نسبتاً محکم وجود دارد که به آن tunica albuginea می گویند. این همان چیزی است که بیشتر در زیر پوست احساس می شود و قسمت عمده ای از طول و دور آلت تناسلی مرد را تشکیل می دهد.

Tunica albuginea از آلت تناسلی از جهاتی ساختاری شبیه به یک بالون دارد. هنگامی که یک بالون نسبتاً خالی باشد ، نرم و فلاپی است؛ با پر شدن از آب ، طولانی تر ، گسترده تر و سفت و سخت تر می شود. آلت تناسلی مرد از لاستیک ساخته نشده است. با این حال ، مانند لاستیک ، تونیکا آلبوژینا می تواند کشیده شود و با پر شدن آلت تناسلی مرد ، سفت و سخت شود. درون تونیکا آلبوژینا بافت عروقی اسفنجی مانند است.

انواع کاندوم

در طی نعوظ ، خون بیشتری مانند فضا به این اسفنج وارد می شود و باعث انقباض Tunica albuginea می شود ، و آلت تناسلی طولانی تر ، پهن تر و سفت تر می شود. مانند تمام ساختارهای بدن ، عروق خون (و اکسیژن) را به آلت تناسلی می آورند و رگ ها خون را از بدن می گیرند. آلت تناسلی مرد هنگامی که شل است (سخت نیست) ، دارای جریان خون و خروج خون است – خون از طریق عروق به آلت تناسلی وارد می شود و از طریق وریدها از آلت تناسلی مرد خارج می شود. در طی نعوظ ، خون سریعتر به آلت تناسلی نفوذ می کند و رگ ها منقبض می شوند (انسداد می یابند) و باعث انبساط Tunica albuginea می شوند. شما می توانید برای بالا بردن لذت رابطتون به خرید کاندوم خاردار ، خرید کاندوم تاخیری ، خرید کاندوم فضایی و خرید کاندوم عروسکی از طریق اپلیکیشن بوبوریم بپردازید و سفارشتان را در بسته بندی های محرمانه ، تحویل بگیرید.

به نوعی عملکرد آلت تناسلی مرد مانند ظرفشویی با شیر آب و تخلیه است. شیر همیشه روشن است (تمام نیرو نیست) و تخلیه باز است. نعوظ به نوعی مانند بالا بردن جریان از شیر آب و متصل شدن فاضلاب است. به زبان ساده برای توضیح عملکرد آلت تناسلی مرد ، نعوظ اتفاق می افتد؛زیرا مغز به اعصاب می گوید که ماده ای را در آلت تناسلی آزاد کنند. سپس این ماده باعث می شود بافت اسفنجی مانند تونیکا آلبوژینا به گونه ای تغییر کند که منجر به ورود خون بیشتر به آلت تناسلی مرد و خون کمتری از آلت تناسلی مرد و باعث نعوظ شود.

اگرچه عملکرد اصلی مجرای ادرار آلت تناسلی حمل ادرار و مایع منی است ، مجرای ادرار مانند اسفنج عروقی مانند بافت احاطه شده است (بنام جسد spongiosum) و این بافت عروقی اسفنجی نیز در هنگام نعوظ منبسط می شود. علاوه بر این ، با نزدیک شدن مجرای ادرار آلت تناسلی و جسم پیوندی spongiosum به نوک آلت تناسلی ، این بافت “قارچ” می شود تا تبدیل به سر آلت تناسلی شود (آلت تناسلی شکم).

سر آلت تناسلی در اصل و گسترش این اسفنج مانند بافت عروقی خونی است و با راست شدن شافت آلت تناسلی مرد ، آلت تناسلی مردی نیز درست می شود.

 

کاندوم های عروسکی بوبوریم

 

نوع آزمایشاتی که برای تشخیص شرایط آلت تناسلی استفاده می شود به علائمی که تشخیص داده می شود بستگی دارد. آزمایش اختلال نعوظ و / یا بیماری Peyronie اغلب شامل سابقه جنسی است. بعلاوه ، ممکن است پزشک از آلت تناسلی شما تجویز کند. این ممکن است شامل سونوگرافی یا تصویربرداری تشدید مغناطیسی (MRI) باشد. 1 تصویربرداری از آلت تناسلی مرد اغلب در حالی که آلت تناسلی مرد قائم است انجام می شود. برای انجام نعوظ در مطب پزشک ، پزشک معمولاً از آمپول استفاده می کند که باعث جاری شدن خون به آلت تناسلی می شود.

همچنین ممکن است از شما خواسته شود برای تعیین اینکه آیا نعوظ شبانه دارید یا خیر ، از یکی از روشهای دیگر استفاده کنید. از این آزمایش سنجش تومس شبانه یاد می شود. مشکلات مربوط به ترشح آلت تناسلی ، درد یا التهاب ممکن است نیاز به آزمایش بیماری های مقاربتی یا سایر عفونت ها داشته باشد. این می تواند شامل آزمایش ادرار باشد . همچنین ممکن است شامل معاینه بینایی یا سواب های مجرای ادرار باشد. برای شناسایی هرگونه توده یا ضایعه ممکن است از نمونه برداری استفاده شود. همچنین ممکن است از آزمایش خون برای یافتن علائم عفونت یا التهاب که بر سلامت آلت تناسلی مرد تأثیر دارد ، استفاده شود.

مشکلات مربوط به ادرار کردن ممکن است شما را مجبور به انجام سیستوروتروگرام یا VCU خنثی کند. این شامل تصویری است که هنگام دفع ادرار گرفته می شود. VCU به پزشک اجازه می دهد تا انسداد یا محدودیت در جریان ادرار شما را تشخیص دهد. این تست در کودکان بیشتر از بزرگسالان استفاده می شود. همچنین بعد از جراحی که بر مجرای ادرار تحت تأثیر قرار می گیرد ، از جمله فالوپلاستی ، بیشتر استفاده می شود.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *