بررسی تاثیر ورزش بر رابطه جنسی و عزت نفس

تاثیر ورزش بر خرید کاندوم از بوبوریم

تمرین کردن به شما احساس سکسی می دهد.شما وقتی با یک نگاه اجمالی به خود در آینه سالن بدنسازی نگاه می کنید ، این احساس را می دانید ، “لعنت ، من ظاهر خوبی دارم!”

خوب ، این اعتماد به نفس با شما به اتاق خواب می آید. ورزش منظم ، به بهبود عزت نفس کمک می کند. وقتی شخصاً از شکل ظاهری بدن خود خوشتان می آید ، به احتمال زیاد می خواهیم آن را به شرکای خود نشان دهیم.

دکتر پنهلوو توضیح می دهد: فعال بودن منجر به ایجاد تصویر مثبت تری از بدن می شود.این می تواند عزت نفس را افزایش دهد و باعث شود افراد احساس سکسی ، اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری داشته باشند و در نتیجه احتمال انجام فعالیت های جنسی بیشتر باشد.همواره دقت کنید که پیش از برقراری رابطه جنسی به خرید کاندوم بپردازید و متناسب با سلیقه خودتون انواع کاندوم را سفارش دهید.

این افزایش اعتماد به نفس در هر اندازه ای وجود دارد. اگر بدن خود را به طور منظم حرکت می دهید ، در مسیر درست قرار دارید.

 

ورزش عملکرد جنسی شما را افزایش می دهد.

مانند هر نوع فعالیت بدنی ، خوش فرم بودن نیز به شما کمک می کند تا بهترین عملکرد را داشته باشید. یک مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا نشان داد که برای مردان ، ورزش منظم تکرار فعالیت های مختلف صمیمی ، قابلیت اطمینان عملکرد کافی در هنگام رابطه جنسی ، و… درصد ارگاسم رضایت بخش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

برای زنان ، امتیازات مشابه هستند. طبق تحقیقات دانشگاه تگزاس ، ورزش تحریک جنسی فیزیولوژیکی در زنان را افزایش می دهد. این بدان معناست که بعد از یک تمرین ، این خانم ها ، بیشتر از کسانی که ورزش نکرده اند روشن می شوند.

دکتر پنهلو موافق است که ورزش با کمک به عملکرد جنسی ، زندگی جنسی شما را تحت تأثیر قرار می دهد. وی می گوید: شركت در رژیم غذایی و حفظ آن به طور منظم كه ضربان قلب ، تنفس و فعالیت عضلانی را افزایش می دهد ، می تواند عملكرد جنسی و رضایت جنسی را افزایش دهد ، كه در نهایت می تواند منجر به زندگی جنسی بهتر شود. اکنون این دلیلی برای رفتن به باشگاه است.این نکته را به یاد داشته باشید که با خرید اسپری تاخیری ، خرید ژل تاخیری و خرید کاندوم تاخیری می توانید مدت زمان رابطه جنسی خودتان را افزایش دهید و جلوی انزال زودرس را بگیرید.

 

فعالیت بدنی استرس را کاهش می دهد و استرس قاتل خلق و خو است!

وقتی استرس دارید ، بدن شما به طرق مختلف واکنش نشان می دهد (از جمله خرابکاری در تمرین ) و میل جنسی نیز می تواند از این موضوع رنج ببرد. استرس باعث می شود که بدن شما مقدار بیشتری هورمون کورتیزول تولید کند که با گذشت زمان می تواند علاقه شما به رابطه جنسی را کاهش دهد.از آنجا که شناخته شده است ورزش باعث ایجاد اندورفین در بدن و کاهش سطح کورتیزول می شود ، انجام تمرینات باعث کاهش استرس می شود و به نوبه خود به حفظ میل جنسی سالم کمک می کند.

دکتر پنهلو خاطرنشان می کند که ورزش باعث کاهش افسردگی نیز می شود ، این یکی دیگر از مواردی است که می تواند بر روی میل جنسی شما تأثیر منفی بگذارد . بنابراین ، به طور خلاصه ، اگر روی تنظیمات پزشکی کار می کنید،به احتمال زیاد می خواهید اغلب رابطه جنسی نیز برقرار کنید.

ریسک استفاده نکردن از کاندومتمرین کردن باعث بهبود گردش خون می شود!

به گفته دکتر پنهلو ، ورزش های هوازی مانند پیاده روی شدید ، آهسته دویدن ، شنا یا دوچرخه سواری گردش خون شما را بهبود می بخشد. این یک عامل کلیدی در پاسخ جنسی است (جریان خون خوب همچنین احتمال اختلال نعوظ در مردان را کاهش می دهد). او می گوید: “فعالیت جنسی یک تجربه کامل از بدن است ، بنابراین مهم است که عضلات ، رگ های خونی و اعصاب در اوج سطح خود کار کنند.”

 

قدرت و انعطاف پذیری به موقعیت های جنسی کمک می کند!

اگر به طور منظم یوگا تمرین کنید ، احتمال انعطاف پذیری بیشتری از افراد وجود دارد. اگر می خواهید موقعیت های مختلفی را در آکروباتیک انتخاب کنید ، این چیز خوبی است. هنگامی که صحبت از به سادگی داشتن قدرت بدن برای انجام برخی حرکات جنسی می شود ، ماهیچه های تناسب اندام ، به کار شما می آیند. به علاوه ، دکتر پنهلو می گوید که تمرینات قدرتی مانند وزنه برداری باعث افزایش میل جنسی شده است که مشکلات و دغدغه خیلی از ما را رفع می کنند.

 

چیز هایی برای به یاد آوردن

دکتر پنهلو گفت: اگرچه ورزش بر زندگی جنسی شما تأثیر مثبت می گذارد ، اما مقدار زیادی از آن می تواند بازدهی کمرنگ داشته باشد. وی توضیح می دهد: اگر فردی بیش از حد از نظر جسمی فرسوده شده باشد ، به طور كلی بیش از حد كار كرده یا استرس داشته باشد ، قادر به اجرای جنسی در سطح مطلوب نیست.به علاوه ، چگونگی تأثیر ورزش بر زندگی جنسی نیز به سن و شرایط جسمی شما بستگی دارد.

 

پیشنهاد او؟

او می گوید: “پایبند بودن به یک برنامه تمرینی منظم بیشترین فواید را برای زندگی جنسی فرد دارد.” زیرا درست مانند هر نوع فعالیت بدنی دیگر ، قوام اساسی است.

هدف از این بررسی ارزیابی تأثیرات مستقیم و غیرمستقیم ورزش حاد و مزمن بر چندین حوزه عملکرد جنسی بود.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *