بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی، چه وقتی می باشد؟

تنوع کاندوم بوبوریم

رابطه جنسی صبح در مقابل رابطه جنسی عصر:

این یک درگیری قدیمی است ، معمولاً در یک طرف مردان و در طرف دیگر زنان هستند.مردان با تحریک بیدار می شوند ، بنابراین صبح وقت اصلی است. اما خانم ها غالباً شب ها را ترجیح می دهند ، وقتی اوضاع کمی آرام شده است؛بعد از انجام کار و کارهای خانه و خواباندن بچه ها.حتی ممکن هست که یکی از این دغدغه ها استفاده و خرید انواع کاندوم باشد.

چرا این اتفاق می افتد و چگونه می توانید مسئله را حل کنید؟

تفاوت تستوسترون:

مردان بین ساعت شش تا نه صبح افزایش تستوسترون دارند. آنها به طور طبیعی دوست دارند از نعوظ صبح بخیر استفاده کنند.متأسفانه ، زنان کمترین میزان تستوسترون روزانه خود را در صبح دارند و حداقل در شب افزایش می یابد.

 

تفاوت در چرخه هورمون ها:

مردان می توانند روزانه 25-50٪ تستوسترون در صبح تجربه کنند ، و این به اشتهای زیادی برای رابطه جنسی اولیه تبدیل می شود. با این حال ، برای زنان ، تغییرات قابل توجهی در تستوسترون هر روز اتفاق نمی افتد ، بلکه ماهانه ، با بیشترین افزایش در اواسط ماه در طی تخمک گذاری (و این افزایش تقریباً به اندازه آنچه مردان تجربه می کنند) چشمگیر نیست.

 

پاکیزگی:

بسیاری از زنان در مورد تمیز بودن قبل از رابطه جنسی اهمیت زیادی می دهند. بنابراین ، برای زنان، فکر تنفس صبحگاهی و یک شب عرق و بوی تناسلی،می تواند هرگونه تمایل به رابطه جنسی را از خواب بیدار کند. این احساسات ممکن است ، آخرین نکته در ذهن یک مرد باشد؛زیرا او نزدیکی گرم بدن آرام و شل خود را احساس می کند.حتی زنان به نوع کاندومی که می خواهید استفاده کنید،دقت می کنند که از چه نوع کاندومی مانند کاندوم خاردار یا کاندوم تاخیری و یا کاندوم فضایی و … استفاده می کنید.

کاندوم فضاییبرای تشویق رابطه جنسی صبحگاهی:

بر روی مزایا تمرکز کنید. به عنوان مثال ، بعد از رابطه جنسی ، هورمون وازوپرسین افزایش می یابد و باعث می شود مردان احساس دلبستگی عاطفی بیشتری داشته باشند.

کندتر شروع کنید. وقت خود را به نوازش اختصاص دهید و به تعارفات دراز بکشید. گابریل داونی ، متخصص زنان و متخصص زنان در انگلیس می گوید بزرگترین تداخل در میل زنان ، تصویر بدن وی است . بنابراین ، به او بگویید که اولین چیزی که صبح ظاهر آشفته و صورت برهنه (و بدن) او را دوست دارد.

زودتر بخوابید. کمبود خواب میزان تستوسترون را در هر دو جنس کاهش می دهد. داشتن خواب کافی برای حفظ حداکثر تعادل هورمونی و محدود کردن هورمون استرس کورتیزول ضروری است ، که این امر باعث اختلال در میل در هر دو جنس می شود.

 

برای تشویق رابطه جنسی عصرانه:

ورزش های رقابتی را تماشا کنید. تحقیقات نشان می دهد احساس پرخاشگری او را افزایش داده و تستوسترون را تقویت می کند. اگر او نیز یکی از علاقه مندان به ورزش باشد ، اتفاق بسیار خوبی است.انتظار داشته باشید که در طول روز با هم باشید تا از افزایش اندک تستوسترون در بدن او استفاده کنید. ارسال متن های پر مهر و محبت ، ارتباط عاطفی ایجاد می کند که حتی ممکن است،محرک قوی تری برای تستوسترون باشد.

در پایان روز با هم تمرین کنید. سی تا چهل دقیقه ورزش شدید با مقاومت یا تحمل ، میزان تستوسترون را افزایش می دهد.در طی سی دقیقه پس از ورزش ، تحریک راحت تر می ماند.

 

همچنین ما بهتون پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوط به تاثیر ورزش بر رابطه جنسی و عزت نفس را هم مطالعه کنید!

 

9 مزیت باورنکردنی

علم موافق است: رابطه جنسی صبح ، جایی است که در آن قرار دارد. این به این دلیل است که:

 

  1. بدن شما آماده حرکت است

صبح زمان مناسبی برای رابطه جنسی است زیرا ، صادقانه بگویم ، بدن شما برای آن آماده است. به این دلیل که در این مدت سطح استروژن و تستوسترون در اوج است. چرا این مهم است؟ خوب ، یک مطالعه در سال 2013 نشان داد که میزان میل جنسی شما تحت تأثیر سطح هورمون شماست؛هرچه بالاتر باشند ، احساس ترس و وحشت بیشتری می کنید.

 

  1. او بیشتر دوام خواهد آورد

هر چه تستوسترون بیشتر باشد ، جنسیت بهتر است. با توجه به سطح بالا تستوسترون ، میل جنسی شریک زندگی شما را تقویت می کند و عملکرد جنسی را بهبود می بخشد.

  1. کاندوم تاخیری“هورمون نوازش” اکسی توسین را آزاد می کند

رابطه جنسی صبحگاهی می تواند شما و همسرتان را به هم نزدیک کند. چطور؟رابطه جنسی اکسی توسین ایجاد می کند،همچنین به عنوان “هورمون نوازش” شناخته می شود. اکسی توسین ماده شیمیایی مغز است که عشق و پیوند را کنترل می کند. وقتی در حین رابطه جنسی آزاد شود ، احساس می کنید با همسرتان ارتباط بیشتری برقرار می کنید.

 

4- مسکن استرس است

آیا می خواهید از شر استرس خلاص شوید؟ پس صبح رابطه جنسی برقرار کنید. یک مطالعه در سال 2010 نشان داد که فعالیت های لذت بخش می توانند سطح هورمون استرس شما را کاهش دهند. این بدان معناست که رسیدن به نقطه اوج قبل از اینکه سر کار بروید ، می تواند برای بقیه روز روحیه خوبی داشته باشد.

 

5- اندورفین آزاد می کند

رابطه جنسی صبح باعث تولید اندورفین ، مواد شیمیایی جادویی تسکین دهنده درد در بدن می شود که به تقویت روحیه شما کمک می کند. به همین دلیل است که معمولاً بعد از رسیدن به اوج خود احساس خوشبختی می کنید. پس چرا روز خود را با نگرش خردکن شروع نمی کنید؟

 

  1. این یک تمرین محسوب می شود

مطمئناً ممکن است رابطه جنسی صبحگاهی معادل یک ساعت دویدن روی تردمیل نباشد ، اما با این وجود تمرین یک جهنم است.بر اساس تحقیقات دانشکده پزشکی هاروارد ، رابطه جنسی در هر دقیقه حدود پنج کالری می سوزاند . این همان پیاده روی رفتن است. آیا ترجیح نمی دهید حداقل با کالری صبحانه 75 کالری بسوزانید؟

 

  1. برای مغز شما مفید است

آیا می خواهید مغز خود را تقویت کنید؟ سکس صبح جواب است. مطالعات متعدد نشان می دهد که مشغله باعث ترکیبی از انتقال دهنده های عصبی وهورمون ها به ویژه دوپامین ، هورمون احساس خوب که می تواند برای سلامت مغز و شناخت مفید باشد.

 

8- سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند

مطمئناً ، ویتامین C ممکن است برای سیستم ایمنی بدن شما معجزه کند. صبح ناامید کننده هم همینطور. محققان از یک مطالعه در سال 2015 کشف کردند که رابطه جنسی با ایجاد دفاع طبیعی بدن در برابر باکتری ها ، ویروس ها و سایر میکروب ها می تواند ایمنی شما را تقویت کند.

  1. کاندوم اسپرم کشمی تواند به شما کمک کند جوان تر به نظر برسید

سکس صبحگاهی ممکن است چشمه جوانی شما باشد. برخی از کارشناسان فکر می کنند که رابطه جنسی کلید جوان به نظر رسیدن است؛زیرا باعث آزاد شدن اکسی توسین ، بتا آندورفین و سایر مولکول های ضد التهاب می شود. اخبار های منتشر شده در سراسر دنیا گزارش دادند که تحقیقات قدیمی نشان می دهد،داشتن حداقل سه بار در هفته رابطه جنسی می تواند شما را چندین سال جوانتر از افرادی که رابطه جنسی کمتری دارند،نشان دهد.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *