راهکارهای تقویت و افزایش لذت جنسی توسط بوبوریم

خرید کاندوم از بوبوریم

آیا می خواهید زندگی جنسی خود را تقویت کنید؟ کارهای مختلفی می توانید در زندگی روزمره انجام دهید که می توانند به شما کمک کنند. این رویکردهای طبیعی را که توسط بوبوریبم جمع آوری شده است را در نظر بگیرید:

میوه های خاصی را بخورید،مقداری شکلات بگیرید،گیاهان را امتحان کنید،مکمل یوهیمبین را مصرف کنید،اعتماد به نفس خود را بالا ببرید،مصرف الکل خود را محدود کنید،استرس خود را کاهش دهید،به ندازه کافی بخواید،در روابط خود اعتماد ایجاد کنید،با یک دکتر مشورت کنید.

 

دقیقاً میل جنسی چیست؟

لیبیدو فقط نام دیگری برای میل جنسی است.عوامل مختلف داخلی و خارجی می توانند بر میل جنسی شما تأثیر بگذارند ، از سطح هورمون ها گرفته تا داروهایتان تا عادت های خواب.میل جنسی همه متفاوت است ، اما بیشتر افراد با افزایش سن ، میل جنسی خود را کاهش می دهند.همواره به این نکته دقت کنید که قبل از برقراری رابطه جنسی به خرید کاندوم از بوبوریم اقدام نمایید.در ادامه به توضیح موارد بالا می پردازیم:

 

1- میوه های خاصی را بخورید

شواهد اندکی از اثربخشی برخی غذاها پشتیبانی می کند ، اما آزمایش هیچ ضرری ندارد.به عنوان مثال انجیر ، موز و آووکادو از جمله مواد غذایی تقویت کننده میل جنسی یا تب برها محسوب می شوند.این غذاها همچنین ویتامین ها و مواد معدنی مهمی را فراهم می کنند که می توانند جریان خون را در دستگاه تناسلی افزایش دهند و زندگی جنسی سالم را تقویت کنند.

 

2- شکلات بخورید

در طول تاریخ ، شکلات نه تنها به دلیل طعم خوشمزه بلکه به دلیل قدرت در بهبود لذت جنسی ، نماد آرزو بوده است.شکلات باعث ترشح مواد شیمیایی فنتیل آمین و سروتونین در بدن می شود. این می تواند برخی از اثرات قارچی و خواب آور را ایجاد کند.طبق یک مطالعه در سال 2006 ، تأثیرات شکلات بر روی جنسیت احتمالاً بیشتر از بیولوژیکی روانشناختی است.

 

3- گیاهان روزانه خود را مصرف کنید

دفعه بعد که تصمیم گرفتید برای یک شام عاشقانه بنشینید ، کمی ریحان یا سیر به ظرف خود اضافه کنید. بوی ریحان حواس را تحریک می کند. سیر حاوی مقادیر زیادی آلیسین است که باعث افزایش جریان خون می شود.این تأثیرات ممکن است به مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ED) کمک کند.بر اساس تحقیقات ، جینکو بیلوبا یکی دیگر از گیاهانی است که برای درمان اختلال عملکرد جنسی ناشی از ضد افسردگی در مردان استفاده می شود.این عصاره مشتق شده از برگ درخت جینکو چینی است.

 

پیشنهاد می کنیم که این مطلب فوق العاده را هم مطالعه کنید: چه عواملی باعث ایجاد میل جنسی پایین می شود؟

 

4- از آفریقا نکته بگیرید

یوهیمبین ، یک آلکالوئید موجود در پوست گیاه همیشه سبز آفریقای غربی ، شناخته شده است که مانند ویاگرا کار می کند.برخی مطالعات نشان می دهد که پوست یوهیمبین می تواند به شما در حفظ نعوظ کمک کند . همچنین باعث افزایش کیفیت نعوظ می شود.با این حال ، محققان می گویند هیچ معادل طبیعی برای مطابقت با ویاگرا وجود ندارد. با توجه به مطالعه سال 2013منبع مورد اعتماد، شواهد بیشتری نسبت به داروهای مهارکننده PDE5 مانند ویاگرا نسبت به داروهای مانند ال آرژنین و یوهیمبین خوراکی وجود دارد.همچنین برای تاخیر در انزال،همواره می توانید به خرید کاندوم تاخیری بپردازید.

 

5- اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

احساسی که نسبت به بدن دارید،احساس شما درباره رابطه جنسی را تحت تأثیر قرار می دهد.یک رژیم غذایی ناسالم و عدم ورزش ممکن است،باعث شود شما از خود تصور ضعیفی داشته باشید. این موارد می تواند شما را از داشتن رابطه جنسی و لذت بردن از آن منصرف کند.شما می توانید با انتقال تمرکز از نقص به ویژگی های خود ، عزت نفس و انگیزه جنسی خود را تقویت کنید.شما همچنین می توانید بر لذت تجربه شده در هنگام رابطه جنسی تمرکز کنید.

 

6- برای مدیتیشن و رفع استرس وقت بگذارید

مهم نیست که چقدر سالم هستید ، استرس می تواند بر میل جنسی شما تأثیر بگذارد.بر اساس تحقیقات انجام شده ، زنان به ویژه در معرض تأثیر استرس در زندگی جنسی فرد هستند.از طرف دیگر ، مردان ممکن است برای رفع استرس از رابطه جنسی استفاده کنند. بعضی اوقات اختلاف در رویکرد به رابطه جنسی ممکن است باعث درگیری شود.برای رفع استرس ، مدیتیشن را در نظر بگیرید و قبل از برقراری رابطه جنسی همواره از انواع کاندوم های خوب و با کیفیت استفاده نمایید تا کیفیت رابطه ی خود را بالاتر ببرید.

 

همچنین ممکن است از کارهای زیر لذت ببرید:

شرکت در فعالیتهای ورزشی – تمرین تای چی – شرکت در کلاس یوگا

 

7- زیاد بخوابید

کسانی که سبک زندگی پرشوری دارند همیشه وقت کافی برای خواب کافی ندارند. مشغله همچنین ایجاد وقت برای رابطه جنسی را دشوار می کند.افرادی که تعادل کار خود را با مراقبت از والدین پیر یا کودکان کم دارند اغلب خسته می شوند ، که می تواند منجر به کاهش میل جنسی شود.انرژی و میل جنسی خود را با چرت زدن در زمان توانایی و داشتن رژیم غذایی سالم با پروتئین و کربوهیدرات های پیچیده تقویت کنید.

 

8- رابطه خود را کنترل کنید

بعد از اینکه با شریک زندگی خود مشاجره کردید ، به احتمال زیاد شما در حال رابطه جنسی نیستید.برای زنان ، احساس نزدیکی عاطفی برای صمیمیت جنسی مهم است. این بدان معنی است که درگیری های حل نشده می تواند بر روابط جنسی شما تأثیر بگذارد.برقراری ارتباط برای ایجاد اعتماد ضروری است. جلوگیری از ایجاد رنجش ها مهم است.

 

9- با پزشک مشورت کنید

حتی اگر برای تقویت میل جنسی خود رویکردی طبیعی را دنبال می کنید ، بازهم ایده خوبی است که با پزشک خود صحبت کنید.آنها می توانند به شما کمک کنند مشکلات اساسی را شناسایی کنید.پزشک شما ممکن است چند راهکار برای افزایش سلامت جنسی پیشنهاد کند.اینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

برقراری ارتباط با شریک زندگی خود

انتخاب شیوه زندگی سالم

درمان بیماری های زمینه ای

 

دانستن ریشه این مشکل که زندگی جنسی شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، یافتن راه حل را آسان می کند.روشهای مختلفی وجود دارد که ممکن است میل جنسی شما را به طور طبیعی افزایش دهد مانند استفاده از کاندوم خاردار یا کاندوم فضایی ؛ با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که برای هر زوج متفاوت است. ممکن است کمی آزمایش لازم باشد تا بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است.اگر تصمیم دارید داروهای تجویز شده را انتخاب کنید ، به یاد داشته باشید که میل در هسته اصلی رابطه جنسی است.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه