زوج ها معمولا چندبار در هفته به برقراری رابطه جنسی می پردازند؟

رابطه جنسی زناشویی

در برهه ای از زندگی ، بسیاری از زوجین تعجب می کنند و از خود می پرسند: “میانگین رابطه جنسی سایر زوج ها چقدر است؟” و اگرچه پاسخ کاملاً روشن نیست ؛ درمان گران جنسیت در مورد این موضوع چیزهای زیادی گفته اند. در اینجا آنچه آنها می گویند و همچنین برخی از نکات اضافی برای کمک به شما در تنظیم زندگی جنسی خود را توضیح می دهیم.

 

میانگین
در بین درمانگران رابطه جنسی سوالی وجود دارد که میانگین واقعی زوجین در روابط متعهد چقدر است؟پاسخ ها می تواند از یک بار در هفته تا یک بار در ماه باشد! هنگامی که از ایان کرنر ، دکترای دکتری ، سوال شد که او چگونه به زوج هایی که از او می پرسند هر چند وقت یک بار رابطه جنسی برقرار می کند، چگونه پاسخ می دهد ، وی گفت: “من همیشه پاسخ داده ام که هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد.وقتی زوجین رابطه جنسی را متوقف می کنند ، روابط آنها در معرض خشم ، جدا شدن ، خیانت و در نهایت طلاق قرار می گیرد.به هر حال ، زندگی جنسی یک زن و شوهر تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد: سن ، سبک زندگی ، سلامتی و میل جنسی طبیعی هر یک از شریک زندگی و البته کیفیت روابط کلی آنها ، فقط چند مورد بنابراین اگرچه ممکن است یک پاسخ درست در مورد این سوال وجود نداشته باشد که زوجین هر چند وقت یکبار باید رابطه جنسی برقرار کنند ، اما اخیراً من تا حدودی کم حرف بوده ام و به زوجین توصیه کرده ام که حداقل هفته ای یک بار این کار را انجام دهند. ” به گفته دیوید شنارچ ، دکترا ، از طریق مطالعه ای که با بیش از 20،000 زوج انجام شده است ، او دریافت که فقط 26٪ از زوج ها هفته ای یک بار علامت می خورند ، با اکثر پاسخ دهندگان فقط یک یا دو بار در ماه رابطه جنسی گزارش می دهند ، و یا کمتر!

با این حال ، مطالعه دیگری که حدود 10 سال پیش در دانشگاه شیکاگو چاپ شد ، بیان داشت که زوج های متاهل هر ماه حدود هفت بار رابطه جنسی برقرار می کنند که در این بین آن ها ترجیح می دهند قبل از شروع رابطه به خرید کاندوم مانند کاندوم تاخیری مورد علافه خود بپردازند و یعنی در واقع کمی کمتر از دو بار در هفته آن ها با هم رابطه دارند. و در مطالعه سوم ، گزارش شد که از 16000 بزرگسال مصاحبه شده ، شرکت کنندگان مسن حدود 2 تا 3 بار در ماه رابطه جنسی برقرار می کنند ، در حالی که شرکت کنندگان جوان گفتند که هفته ای یک بار رابطه جنسی برقرار می کنند.

کاندوم 7 کاره بوبوریم

آیا ازدواج شما مشکل دارد؟

اکثر درمانگران رابطه جنسی بر این عقیده اند که داشتن رابطه جنسی کمتر از 10 بار در سال دلیل کافی دارد برای برچسب زدن مشکل دار بودن ازدواج شماست.به گفته شنارچ ، کمبود رابطه جنسی به این معنی نیست که ازدواج شما با مشکل روبرو شده است. گرچه رابطه جنسی ممکن است ، روشی باشد که زوجین به طور معمول عشق و تمایل خود را نسبت به یکدیگر ابراز می کنند ، اما کمبود رابطه جنسی لزوماً به این معنی نیست که شما به سمت یک جدایی پیش می روید ، اگرچه این چیزی است که باید از پس آن برآیید. دکتر کرنر می گوید ، “به نظر می رسد رابطه جنسی به سرعت در حال سقوط در انتهای لیست کارهای آمریکا است. اما ، طبق تجربه من ، وقتی زوجین رابطه جنسی را متوقف می کنند ، روابط آنها در معرض خشم ، جدا شدن ، خیانت و در نهایت طلاق قرار می گیرد. من معتقدم که رابطه جنسی مهم
است: این چسب است که ما را در کنار هم نگه می دارد و بدون این ، زوجین در بهترین حالت “دوستان خوبی” می شوند ، یا در بدترین حالت “هم اتاقی های مشاجره” می شوند. ” یکی تز کارهایی که می توان برای افزایش میل به رابطه جنسی انجام داد، استفاده از کاندوم خاردار و یا کاندوم های فضایی است که لذت رابطه را چندین برابر می کنند که از سایت هایی همچون بوبوریم و انواع داروخانه ها می توانید تهیه نمایید.

 

ما بهتون پیشنهاد می کنیم که این مطلب را هم مطالعه کنید: راهکارهای تقویت و افزایش لذت جنسی توسط بوبوریم

 

چگونه درایوهای جنسی خود را همگام سازی کنیم

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در مکان مناسب قرار گیرد تا رابطه جنسی مورد پسند شما قرار گیرد. در بسیاری از زوج ها ، اختلاف نظر می تواند یک مشکل باشد.آل کوپر ، از مرکز ازدواج و رابطه جنسی سن خوزه ، می گوید ، “با این حال ، به طور کلی ، مشکلات یک زن و شوهر معمولاً کمتر از رابطه جنسی با کیفیت است.”اگر انگیزه های جنسی شما نامتعادل است ، هدف شما ملاقات در وسط است ، داشتن رابطه جنسی کمی بیشتر از یک شریک زندگی دوست دارد ، اما احتمالاً کمی کمتر از مورد دیگر. – دکتر گیل سالتز تمایل هیچ یک از زوجین برای رابطه جنسی در هر زمان کاملاً صف آرایی نمی کند. نکته اصلی این است که زن و شوهر چقدر در مورد مواقعی که یکی شروع می کند و دیگری رد می کند مذاکره می کنند. مانند هر مسئله در یک رابطه ، رابطه جنسی و دفعات بروز آن نیاز به مصالحه دارد.وقتی به همه چیزهای دیگری که روزانه با آنها سر و کار دارید فکر کنید ، ممکن است کوهنوردی کوه بزرگی به نظر برسد. لباسشویی ، کار ، پختن وعده های غذایی ، تمیز کردن و سایر کارها معمولاً مهمتر از یک کار سریع با شریک زندگی شما است. اما رابطه جنسی می تواند دوباره سرگرم کننده شود! کرنر می گوید ، “هنگامی که ما این کار را متوقف کردیم ، آسان است که در یک رکود، گیر کنیم. اما هنگامی که به مسیر خود بازگشتیم ، به یاد می آوریم که چقدر آن را از دست داده ایم. ضرب المثل قدیمی “از آن استفاده کنید یا آن را گم کنید” حقیقتی دارد. پیشنهاد من نیز چنین است ، “امتحان کنید ، خوشتان می آید”.در ابتدا ، این ممکن است به معنی برنامه ریزی رابطه جنسی و صمیمی تر کردن زمانی باشد که منجر به رابطه جنسی می شود. هر روز همدیگر را بغل کنید ، برای افزایش سطح تستوسترون ورزش کنید و حواس پرتی را مانند کامپیوتر و تلویزیون خاموش کنید. اگر هنوز در رابطه با صمیمیت با مشکلی روبرو هستید ، دیدن یک درمانگر رابطه جنسی ممکن است واقعاً به شما و همسرتان کمک کند که در یک صفحه قرار بگیرید!

در پایان نیز یادآور می شویم که قبل از برقراری رابطه جنسی حتما به خرید انواع کاندوم بپردازید و شما می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن بوبوریم ، کاندوم تاخیری و … را در بسته بندی محرمانه و در سریع ترین زمان ممکن سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *