چرا زوج های متاهل از کاندوم استفاده می کنند؟

استفاده از انواع کاندوم

بسیاری از افراد به این دلیل ازدواج می کنند که آزادی ، صمیمیت جنسی برای یک زوج ضروری و آزاد می باشد.زن و مرد به یکدیگر عشق می ورزند و از طریق برقراری رابطه جنسی به آن تداوم می بخشند که البته باید راه های محافظتی را در این نوع رابطه در نظر گرفت.انتظار می رود که همه یا تقریباً همه زنان متاهل از نوعی برنامه ریزی برای زناشویی استفاده می کنند. اما این مورد نیست. براساس مطالعه Dama توسط Consumer Insight ، 46٪ از زنان متاهل 26 ساله و بالاتر از برنامه ریزی برای رابطه زناشویی از انواع کاندوم استفاده نمی كنند.47٪ از كساني كه از برنامه ريزي رابطه جنسی استفاده كردند ، خرید كاندوم را امتحان كرده اند و استفاده از جنس لاتكس در کاندوم ها يكي از محبوب ترين روش هاي برنامه ريزي خانواده حتي با زوج هاي متاهل است.جالب اینجاست که هیچ یک از افرادی که با آنها مصاحبه کردیم ، خیانت را دلیل استفاده از کاندوم ذکر نکردند. آیا این بدان معنی است که هیچ کس به اندازه کافی شجاعت ندارد که با شرکای خود روبرو شود و آنها را به استفاده از کاندوم تبدیل کند؟

 

ما بهتون پیشنهاد می کنیم که حتما این مطلب را هم مطالعه کنید: چگونه میل جنسی در طول ازدواج تغییر می کند؟

خرید کاندوم بوبوریم

استفاده از انواع کاندوم مزایایی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

  1. برای جلوگیری از عفونت

زوج های متاهلی که به دلیل ابتلا به ویروس HIV مثبت یا مبتلا به تبخال از طرف شریک قبلی هستند و یا نمی خواهند دیگری را آلوده کنند ، به این ویروس مبتلا شده اند. شاید یکی از آنها در حرفه ای فعالیت کند که باعث شود آنها به طور مرتب با پاتوژن های منتقله از خون در تماس باشند.جنت مونگونلی ، مادر دو فرزند که در 18 سال گذشته با اچ آی وی زندگی كرده است ، یكی از افرادی است كه اینگونه زندگی كرده است.وی گفت: “البته وقتی شش سال پیش با شوهر سابقم روبرو شدم وقتی او راجع به وضعیتم باز شد کمی می ترسید. ما بیشتر اوقات وقتی تصمیم گرفتیم فرزند دوم خود را داشته باشیم از کاندوم استفاده می کردیم.جنت می گوید اگرچه وقتی ویروس ARV زیاد شود، بار ویروس آنقدر سرکوب می شود که هنوز آمادگی لازم برای ایجاد خطرات را ندارند و بنابراین لزوم استفاده از کاندوم تاخیری یا کاندوم خاردار برای محافظت در یک رابطه است.

 

  1. کنترل تولد

یک مجری محبوب رادیو ، زمانی طرفداران خود را شوکه کرد ؛ وقتی که در صفحات رسانه های اجتماعی خود ، اعلام کرد که هنوز هم در حال استفاده از کاندوم به همراه همسرش و دو نوزاد است.وی گفت: “من نمی دانم که مردم با قرص های ضد بارداری چگونه زنده می مانند. من نمی توانم آن موارد را پیگیری کنم. من نمی توانم تزریق کنم و به هیچ وجه نمی توانم با سیم پیچ در بدنم قدم بزنم.

 

  1. برای طولانی تر کردن برخوردهای جنسی

برخی از مردان فقط بیش از 60 ثانیه نمی توانند آن را نگه داشته و در این حالت یک زن و شوهر متاهل از کاندوم برای طولانی تر کردن رابطه جنسی و ماندگاری بیشتر مرد قبل از ارگاسم استفاده می کنند؛مانند خرید کاندوم تاخیری از فروشگاه بوبوریم که تنوع زیادی هم دارند.مارک ادیامبو ، پدر دو فرزند 45 ساله ، می گوید که هنگام برخورد یائسگی شروع به استفاده از کاندوم به همراه همسر 15 ساله خود کرد.وی گفت: “من چیز بزرگی را نمی بینم که همسرم از سکس لذت برد و وقتی خواست بیشتر طول بکشد،از کاندوم تاخیری استفاده کردیم. به همان شکلی بود که او تصورش را می کرد. استفاده از کاندوم در واقع زندگی اتاق خواب ما را بیشتر کرده است و من ساعت ها ادامه می دهم.

 

4- کمتر کثیف است

در حالی که برخی از زنان و مردان متاهل وقتی که رابطه خام دیگری را تجربه کرده اند ، به یکدیگر نزدیکتر هستند ، آن را کثیف می دانند.Loise Chebet  یک جوان 35 سال که دو سال هست که ازدواج کرده است ، می گوید که اخیراً هنگامی که تخمک گذاری می کند ، از وقتی که در حال تلاش برای بارداری است ، با همسرش بدون کاندوم ، رابطه جنسی برقرار کرده است.وی گفت: “این زمان برای نوازش کردن ایجاد می کند؛زیرا قسمت مورد علاقه من از برخورد جنسی پس از آن ، یکدیگر را نگه می دارد و کاندوم باعث می شود که بتوانیم در آنجا بمانیم و با حداقل وقفه برای تمیز کردن ، نوازش کنیم.”

 

پیشنهاد می کنیم که حتما این مطلب را مطالعه کنید: چرا از رابطه های جنسی باید مراقبت کرد؟

کاندوم اضطراری

5- آلرژی

تحقیقات دکتر مایکل کارول ، مدرس علوم تولید مثل در دانشگاه متروپولیتن منچستر ، می گوید که زنان تا 12 درصد از خانم ها می توانند به منی حساسیت نشان دهند ، برخی به حدی شدید که تماس با آنها می تواند شوک آنافیلاکسیک ایجاد کند.تصور می شود زنان 20 تا 30 ساله بیشترین آسیب را نشان می دهند و علائم را بلافاصله یا حداکثر یک ساعت پس از مواجهه نشان می دهند.علائم آن شامل تحریک ، خارش ، ادرار دردناک و اگزما است ، اما در شدید ترین موارد قرار گرفتن در معرض مایع منی باعث یک واکنش آلرژیک بالقوه کشنده می شود. لین مورا 28 ساله که دو سال است که ازدواج کرده است ، می گوید همه چیز دیگری را امتحان کرده است تا حساسیت به مایع منی خود را به دست آورد اما کارایی ندارد.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *