چگونه میل جنسی در طول ازدواج تغییر می کند؟

محافظت از رابطه جنسی با خرید اینترنتی کاندوم از بوبوریم

اکثر افراد وقتی وارد روابط عاشقانه جدید می شوند ، سطح نسبتاً بالایی از میل جنسی را توصیف می کنند . ما با یک درمانگر مصاحبه ای داشتیم که طبق گفته ایشان ، زوج های بی شماری با شور و هیجان درباره این که چگونه نمی توانند دست خود را از هم دور نگه دارند ، هنگام اولین ملاقات ، تأمل می کنند . با این حال ، بسیاری از افراد همچنین با پیشرفت روابط ، سطح بالایی از اشتیاق جنسی را دشوار می دانند.اما ، دقیقاً چگونه میل جنسی در طول یک رابطه تغییر می کند؟ بعد از ازدواج چطور؟ بعد از بچه دار شدن؟ و آیا زنان و مردان این تغییرات را به طور مشابه تجربه می کنند یا احتمالاً آیا اختلافات احتمالی وجود دارد؟ در ادامه با فروشگاه اینترنتی بوبوریم همراه باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.

 

مدت زمان رابطه و میل جنسی

چند سال پیش دکتر رابین میلهاوزن یک مطالعه انجام دادند که در آن بررسی کردند که آیا مدت زمانی که زن و مرد در یک رابطه بودند بر میزان تمایل جنسی آنها تأثیر گذار هست یا خیر.مطالعه شامل 170 دانشجوی مقطع کارشناسی (91 زن و 79 مرد) بین 18 تا 25 سال ، در روابط بین یک ماه تا نه سال بود. ایشان فهمیدند که در حالی که مردان سطح بالایی از تمایل را بدون توجه به مدت طولانی در روابطشان گزارش می کردند ، زنان میزان تمایل جنسی پایین تر را طولانی تر گزارش می کردند که یکی از این مسائل می تواند مربوط به زود انزالی آقایان باشد که یکی از راه های درمان موقت آن استفاده و خرید اسپری تاخیری و ژل تاخیری است.

 

شاید این مطلب برای شما جالب باشد: بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی،چه وقتی می باشد؟

 

با این حال ، دو محدودیت مهم از مطالعه وجود دارد. اول ، نمونه نسبتاً جوان بود و شاید همان استرس را تجربه نکرده باشد که ممکن است برخی از ما بخشی از روابط طولانی مدت “واقعی” (مانند ازدواج و داشتن فرزند) را در نظر بگیریم. ثانیاً ، داده ها در یک بازه از زمان گرفته شده است ، بنابراین ما نمی دانیم چه تغییراتی ممکن است ، با پیشرفت این افراد خاص در روابطشان رخ دهد (در صورت وجود) .

خبر خوب این است که تحقیقات جنسی همیشه در حال تحول است و محققان یک تحقیق جدید پاسخ هایی برای پر کردن این شکاف ها دارند.در یک مطالعه جدید محققان به تازگی در بایگانی رفتارهای جنسی منتشر شده اند ، محققان از داده های دو مطالعه طولی استفاده کردند تا بررسی کنند که چگونه ممکن است میل جنسی زن و مرد در مراحل اولیه ازدواج تأثیر بگذارد. 2 مطالعه شامل 72 زوج هم جنسگرا (144 شرکت کننده) و دوم شامل 135 زوج همجنسگرا (270 شرکت کننده).

همه شرکت کنندگان در ایالات متحده استخدام شدند.مدت کوتاهی پس از ازدواج به شرکت کنندگان چند پرسشنامه ارائه شد و سپس هر شش تا هشت ماه بعد از ازدواج برای کل هفت امتیاز در زمان. در ابتدا ، افراد تازه متولد شده به طور متوسط سطح تمایل متوسط تا زیاد را گزارش می کردند ، در حالی که مردان نسبت به زنان میزان تمایل بالاتری را نشان می دادند.

 

کاندوم هفت کتره گرم 7hot time

 

با این وجود ، در طی چند نکته دیگر ، میل جنسی زنان به شدت کاهش می یابد؛ در حالی که میل جنسی مردان به طور متوسط کاهش پیدا نکرد. به دنیا آمدن كودكان بر این تفاوت تأكید كرد ، به گونه‌ای كه مادران جدید از كاهش بیشتر علاقه جنسی خبر دادند در حالی كه دوباره میل مردان به طور متوسط ثابت است. این یافته ها حتی پس از کنترل افسردگی و استرس مربوط به والدین برگزار شد و یک سری از این عوامل که موجب کاهش میل جنسی شده است ممکن هست که برقراری رابطه جنسی بدون عاطفه و احساسات باشد یا حتی استفاده و خرید کاندوم نامناسب باشد که در ادامه در این مورد توضیح بیشتری خواهیم داد.

 

در ادامه پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه کنید: چرا از رابطه های جنسی باید مراقبت کرد؟

 

شایان ذکر است که این الگو نیز به همین صورت بوده است که شرکت کنندگان درمورد تمایل خود برای شریک زندگی خود یا میل جنسی خود به طور کلی گزارش می دادند.جالب اینجاست که علی رغم کاهش در میل جنسی زنان که تأثیر معنی داری بر تعداد دفعات گزارش شده جنسی نداشته است ، اما میل جنسی زنان (اما نه مردان) تأثیر منفی بر رضایت جنسی مردان و زنان و همچنین رضایت زناشویی آنها نشان داد که یکی از راه های جلوگیری از آن استفاده از کاندوم های فضایی یا کاندوم های خاردار هست که لذت جنسی را تا حد قابل قبولی افزایش می دهند.

آیا این یافته ها از ایده های سنتی در مورد زنان دارای راندمان جنسی ضعیف تر پشتیبانی می کند، در حالی که مردان “همیشه رابطه جنسی می خواهند؟

این نتیجه گیری وسوسه انگیز است که می توان نتیجه گرفت که این دو مطالعه این کلیشه را تقویت می کنند که زنان آرزوهای ضعیف تری دارند؛در حالی که میل مردان زیاد و ثابت است. در حقیقت ، از نظریه تکاملی برای حمایت از این ایده استفاده می شود که به محض ورود زنان به مشارکت متعهد و فرزندی ، تمرکز آنها از رابطه جنسی دور می شود ، در حالی که مردان به «پخش بذر خود» بدون در نظر گرفتن این عوامل سیمی هستند.

با این حال ، توضیحات دیگری نیز وجود دارد. اول ، تحقیقات نشان می دهد که مردان ممکن است اعتراف کنند که احساس تمایل جنسی کاهش می یابند ، زیرا این امر در برابر دانه آنچه مردها “قرار است” بر اساس هنجارهای محدود و در عین حال فراگیر ، اجتماعی تجربه کنند ، مغایر است. به این معنا ، ممکن است که مردان احساس کمتری داشته باشند اما به راحتی گزارش آن را نمی دهند. دوم ، دکتر مارتین ، انسان شناس و نویسنده کتاب  Untrue، بیان می کند که روابط طولانی مدت ممکن است به خصوص بر میل زنان سخت باشد.او پیشنهاد می کند که زنان (شاید حتی بیشتر از مردان) برای حفظ علاقه جنسی خود در زمینه مشارکت های طولانی مدت نیاز به تغییر در تجربیات جنسی خود دارند.

دلیل این تفاوت های جنسیتی در تمایل جنسی به هر چه باشد ، بسیاری از زوج های جنس مختلط ، اختلافات تمایل را تجربه می کنند. یافته های این تحقیق جدید نشان می دهد که این اختلافات ممکن است در طول یک رابطه افزایش یابد. شاید برای بعضی ها اطمینان خاطر بخشد که این مشکلات جنسی بیشتر از آنکه نشان دهنده یک مشکل در رابطه جدی باشد ، یک امر طبیعی است.با این حال ، اختلافات جنسی هنوز هم می تواند باعث نارضایتی جنسی قابل توجهی و مشکلات زناشویی شود. کار با یک درمانگر برای پیمایش این اختلافات می تواند مکانی مفید برای شروع باشد.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *