چرا از رابطه های جنسی باید مراقبت کرد؟

محافظت از رابطه جنسی با خرید اینترنتی کاندوم از بوبوریم

جنسیت و رابطه جنسی بخشی از زندگی است. جدا از تولید مثل ، رابطه جنسی می تواند در مورد صمیمیت و لذت باشد. فعالیت جنسی ، رابطه آلت تناسلی واژن (PVI) یا استمنا ، می تواند مزایای شگفت آور بسیاری را برای تمام جنبه های زندگی شما به همراه داشته باشد:

فیزیکی ، عاطفی ، روانشناسی ، اجتماعی

سلامت جنسی فراتر از دوری از بیماری ها و بارداری های برنامه ریزی نشده است. طبق گفته انجمن سلامت جنسی آمریکا ، این مسئله همچنین در مورد تشخیص این است که رابطه جنسی می تواند قسمت مهمی از زندگی شما باشد و باید همواره به این مورد توجه نمود که قبل از برقراری رابطه جنسی به خرید اینترنتی کاندوم از بوبوریم بپردازیم تا از مشکلات بیماری های مقاربتی و بارداری های ناخواسته جلوگیری و پیشگیری نماییم.

 

رابطه جنسی چگونه می تواند برای بدن شما مفید باشد؟

این مطالعه نشان می دهد که رابطه جنسی می تواند خوب باشد.ورزش قلبی عروقی منبع مورد اعتماد در مردان و زنان جوان، گرچه رابطه جنسی به تنهایی ورزش نیست ، اما می تواند یک ورزش سبک تلقی شود.برخی از مزایایی که می توانید از رابطه جنسی کسب کنید عبارتند از:

کاهش فشار خون ، کالری سوزی ، افزایش سلامت قلب ، تقویت عضلات (خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، سکته مغزی و فشار خون بالا را کاهش می دهد.)

 

همچنین پیشنهاد می کنیم که این مطلب را هم مطالعه کنید: بررسی تاثیر ورزش بر رابطه جنسی و عزت نفس

 

افزایش میل جنسی

افرادی که زندگی جنسی فعال دارند،تمایل به انجام مکرر ورزش و عادات غذایی بهتری نسبت به افرادی دارند که از نظر جنسی فعالیت کمتری دارند. آمادگی جسمانی همچنین ممکن است ، عملکرد جنسی را به طور کلی بهبود بخشد.همچنین استفاده از برخی انواع کاندوم مانند خرید کاندوم فضایی یا کاندوم خاردار ، می تواند لذت رابطه جنسیتان را تا 10 برابر بیشتر کند!

کاندوم بوبوریم

9 روش برای بهبود عملکرد جنسی شما

سیستم ایمنی قوی تر

در مطالعه ایمنی افراد در روابط عاشقانه ، افرادی که به طور مکرر رابطه جنسی انجام می دادند (یک تا دو بار در هفته) ایمونوگلوبولین A (IgA) بیشتری در بزاق خود داشتند. افرادی که رابطه جنسی نادر داشته اند (کمتر از یک بار در هفته) به طور قابل توجهی IgA کمتری داشته اند.IgA آنتی بادی است که در پیشگیری از بیماری ها نقش دارد و اولین خط دفاعی در برابر ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV است.اما کسانی که بیش از سه بار در هفته رابطه جنسی برقرار کرده بودند به همان میزان IgA برابر با کسانی که رابطه جنسی غیر مکرر داشتند ، داشتند.این مطالعه نشان می دهد که اضطراب و استرس احتمالاً می توانند اثرات مثبت رابطه جنسی را لغو کنند.

 

خواب بهتر

بدن شما اکسی توسین را آزاد می کند ، هورمون “عشق” یا “صمیمیت” نیز نامیده می شود ، و اندورفین ها را در هنگام ارگاسم. ترکیبی از این هورمون ها می توانند به عنوان آرام بخش عمل کنند.خواب بهتر می تواند به موارد زیر کمک کند:

سیستم ایمنی قوی تر ، یک عمر طولانی تر ، احساس آرامش بیشتر ، داشتن انرژی بیشتر در طول روز ، تسکین سردرد

مطالعه دیگری نشان می دهد که فعالیت جنسی می تواند تسکین کامل یا نسبی میگرن و سردردهای خوشه ای را فراهم کند.

از افرادی که در هنگام حملات خود از نظر جنسی فعال بودند:

60 درصد گزارش شده در طی میگرن بهبود یافته است

70 درصد تسکین متوسط ​​تا کامل در هنگام میگرن را گزارش کردند

37 درصد بهبود علائم را در سردردهای خوشه ای گزارش کردند

91 درصد تسکین متوسط ​​تا کامل سردردهای خوشه ای را گزارش کردند

 

رابطه جنسی چگونه به نفع همه جنسیت هاست؟

در مردان در یک بررسی اخیر مشخص شد،مردانی که رابطه جنسی-واژن بیشتری دارند (PVI) خطر کمتری در ابتلا به سرطان پروستات دارند.

کاندوم خاردار بوبوریمیک مطالعه نشان داد مردانی که به طور متوسط ​​4.6 تا 7 انزال در هفته داشتند ، 36 درصد کمتر در معرض تشخیص سرطان پروستات قبل از 70 سالگی بودند. این در مقایسه با مردانی است که به طور متوسط ​​2.3 یا چند بار در هفته انزال را گزارش کرده اند.برای مردان ، رابطه جنسی حتی ممکن است بر مرگ و میر شما تأثیر بگذارد. یک مطالعه که پیگیری 10 ساله داشت،گزارش داد که مردانی که به طور مکرر ارگاسم می کنند (به عنوان دو یا بیشتر در هفته تعریف می شود) 50 درصد کمتر از کسانی که رابطه جنسی کمتری دارند،خطر مرگ و میر دارد.

اگرچه نتایج متناقض است ، اما کیفیت و سلامت اسپرم شما ممکن است با افزایش فعالیت جنسی افزایش یابد ، همانطور که برخی تحقیقات نشان می دهد.

 

در زنان داشتن ارگاسم جریان خون را افزایش داده و مواد شیمیایی طبیعی تسکین دهنده درد آزاد می کند.فعالیت جنسی در زنان می تواند:

کنترل مثانه را بهبود ببخشید ، بی اختیاری را کاهش دهید ، گرفتگی های قاعدگی و قبل از قاعدگی را تسکین دهید ، بهبود باروری ، عضلات لگن را قوی تر کنید ، به تولید روغنکاری بیشتر واژن کمک می کند

به طور بالقوه شما را در برابر آندومتریوز یا رشد بافت خارج از رحم محافظت می کند.عمل جنسی می تواند به تقویت کف لگن شما کمک کند. تقویت کف لگن همچنین می تواند مزایایی مانند درد کمتر در هنگام رابطه جنسی و کاهش احتمال افتادگی واژن را فراهم کند. یک مطالعه نشان می دهد که PVI می تواند منجر به انقباضات واژن بازتابنده ناشی از رانش آلت تناسلی شود.زنانی که بعد از یائسگی به فعالیت جنسی خود ادامه می دهند ، کمتر دچار آتروفی واژن یا نازک شدن دیواره های واژن می شوند. آتروفی واژن می تواند باعث ایجاد درد در هنگام رابطه جنسی و علائم ادراری شود.

 

رابطه جنسی چگونه می تواند برای سلامت روان شما مفید باشد؟

فعالیت جنسی ، با یک شریک زندگی یا از طریق خودارضایی ، می تواند مزایای مهم روحی و روانی را فراهم کند. مانند ورزش ، رابطه جنسی نیز می تواند به کاهش استرس و اضطراب و افزایش شادی کمک کند.

پیشگیری از بیماری های مقاربتی با خرید کاندوم بوبوریممطالعات نشان می دهد که فعالیت جنسی (تعریف شده به عنوان PVI) ممکن است با موارد زیر ارتباط داشته باشد:

افزایش رضایت از سلامت روان شما

افزایش سطح اعتماد ، صمیمیت و عشق در روابط شما

توانایی بهبود یافته برای درک ، شناسایی و ابراز احساسات

استفاده کمتر از مکانیسم دفاع روانشناختی نابالغ خود ، یا فرایندهای ذهنی برای کاهش پریشانی از درگیری عاطفی در سنین بالاتر ، فعالیت جنسی ممکن است بر سلامتی و توانایی تفکر شما تأثیر بگذارد. تحقیقات نشان داد که بزرگسالان فعال جنسی بین 50 تا 90 سال حافظه بهتری دارند . همچنین کمتر احساس افسردگی و تنهایی می کنند.

 

تقویت کننده اعتماد به نفس

فعالیت جنسی مکرر ، چه با یک شریک زندگی و چه به تنهایی ، می تواند شما را جوان تر نشان دهد. این تا حدی به دلیل آزاد شدن استروژن در هنگام رابطه جنسی است.یک مطالعه نشان داد که رابطه ای بین فعالیت جنسی مکرر و به نظر می رسد به طور قابل توجهی جوان تر (بین هفت تا 12 سال جوان تر) وجود دارد. اکثر این افراد همچنین در ابراز جنسیت و هویت جنسی خود راحت بودند.

 

مزایای اجتماعی

به لطف اکسی توسین ، رابطه جنسی می تواند به شما کمک کند با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید. اکسی توسین می تواند در ایجاد روابط نقش داشته باشد. ممکن است دریابید که لذت جنسی متقابل و متقابل به پیوند در روابط کمک می کند.شرکای مشترک معمولاً هنگامی که خواسته های جنسی یکدیگر را برآورده می کنند ، رضایت از رابطه را افزایش می دهند. هنگامی که بتوانید خود و خواسته های جنسی خود را بیان کنید ، ممکن است در روابط خود رشد مثبت پیدا کنید.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم که این مطلب را هم مطالعه کنید: بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی ، چه وقتی می باشد؟

 

 

مزایای خودارضایی چیست؟

استمنا می تواند مزایای مشابه جنسیت را داشته باشد ، اما مزایای خاص خود را دارد ، از جمله:

رابطه جنسی تقویت شده بین شرکا ، درک بدن خود ، افزایش توانایی برای ارگاسم ، عزت نفس و تصویر بدن را افزایش می دهد ، افزایش رضایت جنسی ، درمان اختلال عملکرد جنسی

استمنا کاملاً ایمن و با خطرات بهداشتی کمتری همراه است. وقتی به تنهایی تمرین می شود ، خطر بارداری یا عفونت های مقاربتی (STI) وجود ندارد. مطابق با برنامه ریزی والدین ، این بهزیستی روانی را افزایش می دهد نه بیماری روانی یا بی ثباتی مانند برخی افسانه ها.

همینطور استمنا به درمان اختلال عملکرد جنسی می تواند کمک کند که در این بین اگر احساس کردید که دچار زود انزالی هستید می توانید در ابتدا به خرید اسپری تاخیری با خرید ژل تاخیری ، روی بیاورید و زود انزالیتان را کنترل کنید و یا در صورتی که جوابی حاصل نشد به یک پزشک مراجعه کنید و روند درمان را با توجه به توصیه های پزشک شروع کنید.

خرید آنلاین کاندوم بوبوریمتجرد و پرهیز

رابطه جنسی تنها شاخص سلامتی یا خوشبختی نیست. شما هنوز هم می توانید بدون رابطه جنسی یک زندگی فعال و شاد داشته باشید. مزایای رابطه جنسی ناشی از احساس لذت است ، که مطالعات نشان می دهد همچنین می تواند ناشی از گوش دادن به موسیقی ، تعامل با حیوانات خانگی و داشتن ایمان مذهبی قوی باشد. طبق سرویس بهداشت ملی در انگلستان ، یک مطالعه طولانی مدت بر روی راهبه ها گزارش داد که بسیاری از آنها تا 90 سالگی و 100 سال گذشته زندگی خوبی داشته اند.

 

بردن

رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی و بهزیستی کلی است. در روابط ، ارگاسم ها نقش مهمی در پیوند دارند. مزایای جسمی و عاطفی مانند کاهش خطر بیماری قلبی ، بهبود عزت نفس و موارد دیگر می تواند ناشی از رابطه جنسی باشد.بدون رابطه جنسی هنوز می توانید مزایای مشابهی داشته باشید. درگیر شدن در سایر فعالیت های لذت بخش مانند ورزش ، تعامل با حیوان خانگی و داشتن یک شبکه قوی از دوستان می تواند مزایای مشابهی داشته باشد. رابطه جنسی فقط یکی از روشهای بهبود کیفیت زندگی شماست.

اما اگر رابطه جنسی بخشی از زندگی شما باشد ، به دلیل رابطه یا تمایل ، توانایی برقراری ارتباط و تجربه رضایت جنسی بسیار مهم است. هنگامی که وقت خود را برای انجام رابطه جنسی اختصاص می دهید ، ممکن است احساس راحتی و افزایش شادی کنید.

فروشگاه اینترنتی بوبوریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *